Andaç Mermer

Andaç Mermer

DEKTON TEZGAHLAR

Dekton Cosentino tarafından geliştirmiş benzersiz bir teknolojiye sahiptir. Kuvars taş, cam ve porselen üretim teknolojilerinin bir araya getirilmesi ile oluşmaktadır.

dektonDekton, ultra sıkıştırma teknolojisi le üretilmiştir ve bu nedenle çok dayanıklı olmasına rağmen çok incedir. MutfaklardaBanyolarda, zeminde, yüzeylerde özellikle de yoğun kullanılan zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir. Standart üretimi olan renk ve yüzey seçeneklerinin yanı sıra, tasarımcıların hayallerini, herhangi bir malzemeyi renk ve doku olarak kopyalayarak yüksek kalite ve dayanım standartları ile hayata geçiriyor. Dış mekanlarda, mutfak banyo tezgahları, zemin ve duvar kaplamaları, dış cephe giydirme uygulamaları, iç ve dış mekan merdivenleri, havuz içi ve çevresi gibi hemen hemen her türlü farklı yüzeyler için ideal.
DEKTON, doğanın onbinlerce yılda gerçekleştirdiği süreci sıradışı teknolojisi ile saatlere indirgemektedir. PST süreci, doğal mineral parçacıkların birbirine kaynaşarak, iç yapılarının değişmesinden oluşur. PST teknolojisi, şu an sektörümüzde kullanılan yeryüzündeki en yüksek teknolojidir. Bu devrimsel teknoloji sayesinde yepyeni, sıradışı ve rakipsiz bir ürün meydana gelmiştir. PST teknolojisi, doğanın onbinlerce yılda doğal taş üretim tekniğini fabrikada yapılabilmesine izin vermektedir.

Ürün Kodu : ANDC_DKTN

Geniş Boyutlar

Sınırsız Uygulamalar

Geniş Boyutları (3200x1440mm) ve hafif olması (8-12-20 mm kalınlık) sebebiyle mutfak & banyo tezgahı iç ve dış mekan zemin & duvar kaplaması ve dış cephe giydirme gibi çok çeşitli uygulama alanları

Kullanım Kolaylığı

Rahat Mutfaklar

Kolay temizlenmesi, aşınmaması ve ısıdan etkilenmemesi nedeniyle mutfak tezgahları için en ideal çözümdür. Mutfakta özgürce hakaret imkanı sağlar. 10 Yıl Garanti Sertifikasına Sahiptir.

Isıdan Etkilenmiz

Sıcağı Sever!

En aşırı sıcaklara karşı dayanım gösterir. Kızgın Tencere, tava gibi objeler zarar vermez. Yüksek UV Dayanımı sayesinde güneş altında uzun yıllar rengini korur.

Herşeye Dayanır

Aşınmaz

Gözeneksiz ve Sıra dışı yapısıyla en yüksek çizilme, aşınma ve leke tutma direncine sahiptir. Güçlü kimyasallara dahi yüksek direnç gösterir.

Buraya Tıklayınız.

Mutfak Tezgahı ılık su ile içerisine üretici üretici tarafindan tavsiye edilen dozda temizleyici madde eklenerek kullanılabilir. Tezgahın üzerine sıvı döküldüğü takdirde hemen kurulanmalıdır. Ne kadar hızlı temizler ve dökülen sıvıyı kurularsanız lekelerih çıkarılması okadar kolay olur.