Andaç Mermer

Andaç Mermer

Mermer Tezgahlar

Mermeritten imal edilen mutfak tezgâhları ve banyo lavabolarının arka tarafı kalın, ön dudağı ve evye kısmının tek parça oluşu sebebi ile sıvı sızdırması yapmadığı için ahşap mutfak ve banyo dolaplarının sıvıdan dolayı zarar görmesini, açılmasını ve şişmesini önler. Diğer mermer ürünlerinde yapıştırma olduğu için, sızma olasılığı çok yüksektir. Mermeritte yapıştırma ve ek yeri yoktur. Bundan dolayı zamanla arka süpürgeliğin, ön ile kenar dudaklarının oynaması, açılması ve evye kısmının tezgâhtan ayrılıp aşağı düşmesi gibi bir problemlerle karşılaşılmaz.

Kalıptan çıkarıldığında yüzeyi parlak ve pırıl pırıldır. Estetik ve şıktır. Cilalamaya gerek yoktur. Rengi yıllar geçse de solmaz ve parlaklığını kaybetmez. Mutfağınıza, banyo dolaplarınıza ve fayanslarınıza uygun, istenilen renk seçeneklerinde üretilebilir. Hatta müşterinin isteğine göre özel renk çalışması bile yapmak mümkündür. Granit (grapol) ve mermer (onix) görünümünde de üretilebilir.

Ürünlerin imalatı esnasında, malzemenin havası alındığından dolayı, ürünlerde çatlama ve hava boşlukları olmaz. Polyester bazlı üretim olduğu için, kasılmadan dolayı kırılma yapmaz. Esneme payı mermere göre daha fazladır. Bu yüzden çok sağlam ve dayanıklıdır.

 

Ürün Kodu : MERMER_001

Güzel ve zarif görünümlüdür.

*İstenilen dizayn, ölçü ve renkte üretilebilir.

*Hijyeniktir, sağlıklıdır ve bakteri barındırmaz.

*Yıllarca ilk günkü özelliklerini korur.

*Döküm mermer doğal mermerden daha sağlam, hafif ve daha az kırılgandır.

*Limon, sirke ve benzeri türde asitlere, ısıya, yanmaya, çizilmeye karşı dayanıklıdır.

*Ürünün döküm olarak imal edilmesi nedeniyle doğal mermere göre fiyatı daha uygundur.

*Göçmelere, kırılmalara, aşınmalara karşı dayanıklıdır.

*Evye ve gövde tek parça olarak dökülür, ek yeri yoktur, küflenmez ve su geçirmez.

*Kullanım sırasında insan ve çevre sağlığına zararı yoktur.

Buraya Tıklayınız.

Limon, sirke ve benzeri türde asitlerden etkilenmemesi, ısıya karşı dayanıklılığı, gözeneksiz olması ve ek yerlerinin pürüzsüz olması nedeniyle her hangi bir leke ve bakteri oluşumuna izin vermemesi nedeniyle bakımı çok kolaydır. Temizliğinde sıvı temizlik malzemeleri tercih edilmelidir. Rutin temizliği yumuşak bir sünger ya da bez ile yapılabilir.