Andaç Mermer

Andaç Mermer

Quartz Tezgahlar

İçerdiği kuvarsın üstünlüklerini bünyesinde barındırır. Doğadaki en sert minerallerden biri olan kuvarsın verdiği en önemli özellik yüksek yüzey direncidir. En yüksek çizilme dayanımına sahip banko malzemesidir. Ancak yine de sivri ve kesici aletleri doğrudan Üzerinde kullanmak doğru değildir. Parlaklığını içerdiği kuvarsın mekanik olarak aşındırılması ile kazanmıştır. Yüzeyinde parlaklık sağlayıcı hiçbir kimyasal kullanılmamıştır. Parlaklığını içerdiği kuvarsın doğal parlaklığından aldığından, yüzeyine cila ya da yeniden parlatma yapılmasına gerek yoktur. Mutfak Tezgahı basit bir günlük temizlik ile uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve doğal canlılığını korur.

Ürün Kodu : ANDC_QUARTZ

TSE

Türk Standartları Enstitüsü’nün ürünlere verdiği Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi’nin simgesi olan baklava dilimini gördüğünüz ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

NSF

National Sanitation Foundation (NSF) International tarafından belirlenen NSF 51 Yiyecek Hazırlama Alanları Uygunluk kriterlerini tamamen karşılayan Çimstone, yiyeceklerin hazırlanabileceği yüzey olarak sertifikalandırılmıştır.

 

Asit Ve Bazlara Karşı Dirençli

Asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay, meyve suları ve güçlü baharatlar sorun olmaktan çıkar.

 

Farklı Kullanım Alanları

Banko, tezgah, tezgah üstü duvar/pano uygulaması, zemin gibi her tür yüzeyde kullanılabilen masa, sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır.

 

Aşınmaya Çizilmeye Dayanıklı

Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars, 7 mohs sertlik derecesi sayesinde-eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Kuvarsın üstünlüklerini aynen yüzeylere yansıtır.

Kolay Temizlenir

Parlaklığını kuvarsın ışıltısından alır. Kompakt yapısı sayesinde sıvı emmez, leke tutmaz. Basit bir bakım ve temizlikle ilk günkü görünümünü korur.

Çevreye Dost

Doğal kaynakları korumaya odaklı ürün geliştirme anlayışı, üretiminde kullanılan yüksek teknoloji ve geri dönüşümden gelen ürün içeriği ile Çevreye dosttur.

%100 Kurumsal Güvence

Ürünlerimizin %100 arkasındayız. Tecrübesi ve sunduğu kurumsal güvencesiyle %100 taşın arkasında durarak, mutlak müşteri memnuniyeti sağlar.

Kuvars Işıltısı Hayatın Rengi

Kuvarstan oluşan, doğanın armağanı kuvars mineralini günümüzün en son teknolojisiyle yeniden şekillendirir

Buraya Tıklayınız.

Kolay Temizlenir, Hayata Konfor Katar.

Olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı doğal kuvars mineralini sanat ve mühendislikle yorumlayarak ileri teknoloji ve büyüleyici tasarımlarla üretim yapan Belenco, sahip olduğu aşınma, çizilme ve kimyasal dayanımıyla sağlam ve estetik bir yüzeydir. Kolay Temizlenir, kullanım rahatlığı ile hayata konfor katar.